Tájékoztató - május 13. csütörtök

Tisztelt Szülő!

Tájékoztatom arról, hogy május 13-án, csütörtökön, a Zalakaroson és a környező településeken áthaladó Tour de Hongrie kerékpárverseny útlezárásai miatt délután nem lesz tanítás. A tanulók, a 8. osztályosok kivételével, 13:00 órától mehetnek haza. A 8. osztályosok kiegészítő kompetenciamérést írnak, így ők 13:30-14:00 között tudnak távozni az intézményből.

Volán buszra Nagyrada felé a 13:00 órai, Zalakomár felé a 12:40-es autóbuszra kísérik a pedagógusok a tanulókat.

A balatonmagyaródi iskolabusz 13:00 órakor indul.

Jó idő esetén ezen a napon délelőtt az 1-4. évfolyamosok a május 7-én elmaradt tavaszi túrát pótolják. A túrára vonatkozó információk megegyeznek a múltkor kiküldöttel.

Amennyiben gyermeke számára ezen a délutánon felügyeletet igényel, kérem, jelezze az ő osztályfőnöke felé                 2021. május 12., szerda 16 óráig.

Zalakaros, 2021. május 10.

Tisztelettel:

Grófné Csatos Andrea