Pályaorientációs nap

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy az ünnep körüli munkarendváltozás miatt 2020. december 12-e, szombat, az iskolában is tanítási nap lesz. Ezen a napon pályaorientációs foglalkozásokat tartunk a tanulóknak, akik ebéd után (12.45-13 óra között) hazamehetnek. A mulasztásokat ezen a napon is a szokásos rend szerint kell igazolni!

Erre a napra tanszereket nem, de tolltartót hozni kell!

Amennyiben gyermeke számára délutáni felügyeletet igényel, kérem írásban jelezze 2020. december 9-én 12 óráig!

A bejáró tanulókat a következő autóbuszokra kísérjük:

Garabonc, Nagyrada felé: 12.57

Nagykanizsa felé: 12.46

Zalakomár felé: 12.47

Grófné Csatos Andrea

Pályaorientációs nap

Tisztelt Szülők!

Erre a napra tanszereket nem, de tolltartót hozni kell!

A bejáró tanulókat a következő autóbuszokra kísérjük:

Garabonc, Nagyrada felé: 12.57

Nagykanizsa felé: 12.46