2022. október 15-e szombat

Tisztelt Szülők!

2022. október 15-e szombat, munkanap. Iskolánkban ekkor tartjuk a „Pályaorientációs napot”. A gyerekeknek iskolatáskát nem, de tolltartót és tornafelszerelést kell hozniuk. A program 8.10 órától kezdődik. A tanulók ebéd után, kb. legkorábban 12.30 órakor indulhatnak haza. A Volán busszal közlekedőket is ekkor kísérik a pedagógusok az autóbuszmegállókba. A hiányzó tanulóknak a hiányzást igazolniuk kell!

  2022. október 6.                                                                   

 

                                                                                                      Grófné Csatos Andrea

                                                                                                          intézményvezető

Pályázatok